İzocam Manto Usta Eğitimleri Başlıyor…

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

21.02.2014
İzocam Manto Usta Eğitimleri Başlıyor…

İzocam sektör temsilcilerine yönelik bilgilendirme ve bilinçlendirme amaçlı eğitimlerine devam ediyor. Yalıtım sektörüne işinin ehli, nitelikli ustalar yetiştirilmesine öncülük eden İzocam, yalıtım uygulamalarının doğru malzeme seçimi ile doğru şekilde yapılmasına büyük katkı sağlıyor.
 

İzocam’ın 24–28 Şubat 2014 tarihinde gerçekleştireceği İzocam Manto Usta Eğitimi (Sıvalı Dış Cephe Yalıtım Sistemleri), Türkiye Yol-İş İntes Eğitim Şantiyesi Sincan-Ankara’da yapılacaktır.

Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğinde, Ulusal Meslek Standartları kapsamında ‘’Isı Yalıtımcısı’’ mesleği alanında ustaların Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmalarına yönelik 5 gün boyunca sürecek eğitimde ustalar İzocam Manto sistemini tanıyarak, doğru detay ve doğru uygulama yapmayı öğrenecek. Eğitimde ayrıca Isı Yalıtımcısı Mesleki Yeterlilik Eğitimi kapsamında dış duvarların dışarıdan yalıtımının (Mantolama) yanında dış duvarların içeriden yalıtım sistemleri, döşeme ve çatı yalıtımı konularında da ustalar bilgilendirilerek uygulama yapma imkânı verilerek bu alanlardaki yetkinliklerinin artmaları hedeflenmektedir.

Eğitimimizde sektörde yalıtım uygulamaları yapan ustalara, yeni başlayan ya da başlayacak ustalara kullandıkları yalıtım ürünlerinin nasıl yapıldığı, teknik özellikleri, kullanım amaçları ve farklılıkları da uygulamalı olarak anlatılacak. Sektörde doğru bilinen yanlış uygulamaların ve detay bilgilerin düzeltilmesinin yanı sıra ustalara İş Güvenliği ve Sağlığı konusunda da bilgilendirme yapılacaktır.

16 kişilik kontenjanıyla 4 gün sürecek olan İzocam Manto Usta Eğitimine katılmak isteyenler kişisel bilgilerini 18 Şubat 2014 tarihine kadar 0 216 440 40 50 no’lu telefondan veya ozdemirci@izocam.com.tr e-posta adresinden Kenan Özdemirci’ye iletebilirler.
 

İzocam Manto Usta Eğitimleri Başlıyor…
İzocam Manto Usta Eğitimleri Başlıyor…