İzodemi "kurumsallaşma ve markalaşma" eğitimleri başarı ile tamamlandı

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

08.01.2014
İzodemi "kurumsallaşma ve markalaşma" eğitimleri başarı ile tamamlandı

İzocam’ın her yıl bayi ve bayi müşterilerine yönelik düzenlediği İzodemi eğitimleri tamamlandı. Her yıl farklı bir temayla gerçekleştirilen İzodemi eğitimlerinin bu yılki konusu “Kurumsallaşma ve Markalaşma” oldu.

Eğitimlerde küresel ve ulusal örneklerle kurumsallaşma ve markalaşmanın firma adına faydaları, bu süreç içerisinde firmaların karşılaştığı güçlükler ve yanlış inanışlar hakkında bilgiler İzocam bayi ve bayi müşterileri ile paylaşıldı. Gerçekleşen eğitimler ile bayilerimizin kurumsallaşma ve markalaşma konularında bilgi sahibi olmaları ve iş hayatındaki değişim karşısında ne gibi stratejiler geliştirmeleri gereketiği konularına değinildi. İzodemi eğitimlerinde bayilerimizin birbirleri ile fikir alışverişinde bulunmaları sağlandı ve İZOCAM markasının, bayilerin küresel gelişime ayak uydurabilmeleri için yapacakları çalışmaları destekleyen bir marka olduğu vurgulandı.

Kasım ayında Bursa’da başlayan İzodemi Samsun, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, İstanbul, Aralık ayında ise; Erzurum ve Trabzon eğitimleri ile devam etti. 10 Aralık 2013 tarihinde Diyarbakır’da son bulan İzodemi eğitimlerinden toplam 204 kişi yararlandı.

İzodemi
İzodemi
İzodemi
İzodemi
İzodemi
İzodemi
İzodemi