İzocam, sağlıklı kentleşmenin önemine vurgu yapan Dünya Şehircilik Günü´ne dikkat çekiyor...

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

13.11.2013
İzocam, sağlıklı kentleşmenin önemine vurgu yapan Dünya Şehircilik Günü´ne dikkat çekiyor...

1949 yılında temelleri atılan Dünya Şehircilik Günü 1976 yılından bu yana Türkiye’de de her yıl 8 Kasım tarihinde çeşitli etkinliklere sahne oluyor. Bu yıl, ilgili mesleklerden uzmanları, öğrencileri ve vatandaşları bir araya getiren Dünya Şehircilik Günü’nün ülkemizde 37. yılı kutlanıyor.
 

Her fırsatta yalıtımın ev ve ülke ekonomisine olduğu kadar doğa, çevre ve şehirleşmeye de olumlu katkılarına dikkat çeken İzocam, Dünya Şehircilik Günü’nde de yalıtım ile enerji verimli ve daha yaşanılabilir kentler oluşturulabileceğini vurguluyor.

Enerji verimli ve konforlu yaşam alanları yaratmak için yalıtımın gerekliliğinin altını çizen İzocam, sektör profesyonelleri, dernekler ve sivil toplum örgütlerinin de katkılarıyla çok daha planlı ve düzenli, enerji verimli, konforlu ve güvenli sürdürülebilir kentler ortaya çıkarılabileceğine inanıyor.