İzocam İMSAD Ekonomi Toplantıları´na Sponsor Oldu

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

22.10.2013
İzocam İMSAD Ekonomi Toplantıları´na Sponsor Oldu

Türkiye İMSAD Ekonomi Toplantıları’nın üçüncüsüne İzocam da sponsorluğu ile destek verdi.
 

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği’nin yılda dört kez düzenlediği Ekonomi Toplantıları’nın üçüncüsü “Küresel Ekonomi Nereye Gidiyor?” başlığıyla 12 Eylül’de gerçekleştirildi. “İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Sektörü 2013 İlk Yarıyıl Değerlendirme Raporu”nun da açıklandığı toplantıda İzocam da sponsor olarak yer aldı. Toplantıda yer aldığı standında uzman kadrosu ile bilgilendirme yapan İzocam, farklı ürünlerinin tanıtımını da yaptı.

Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Dündar Yetişener´in açılış konuşmasını yaptığı toplantıda; Okan Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Taner Berksoy, Türkiye İMSAD Ekonomi Danışmanı Prof. Dr. Kerem Alkin, Ekonomi ve Strateji Danışmanlık Hizmetleri Başkanı Dr. Can Gürlesel Dünya ve Türkiye ekonomisinin ilk yarı yılını değerlendirerek, 2014 yılı beklentilerine ilişkin görüşlerini paylaştılar. Toplantının, oturum başkanı Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hakan Gürdal oldu.
 

Konuşmasında, Türkiye ekonomisinin 2013 yılı ikinci çeyreğinde yüzde 4,4 büyüyerek mevcut iç ve dış koşullar dikkate alındığında olumlu bir performans gösterdiğini belirten Dündar Yetişener, 2013´ün ilk yarısında inşaat sektörünün beklentilerin üzerinde büyüdüğünü belirtti. İnşaat sektörünün yılın ilk yarısında yüzde 6,6 oranında gerçekleşen büyümeyle ekonominin üzerinde bir performans gösterdiğini ve bu gelişmeden son derece memnuniyet duyduklarını ifade eden Yetişener, “Hangi sektörde olursak olalım geleceğimizi inşa etmemiz ancak bu günü doğru analiz etmemiz ve doğru öngörüler doğrultusunda planlama yapmamız ile mümkün olacaktır” dedi.

Yalıtım sektörünün lideri İzocam, sektörün gelişerek büyümesine katkı ve fayda sağlayacak ve sektör profesyonellerinin bilgi paylaşımları için doğru ortamı oluşturacak platformlara, İMSAD Ekonomi Toplantıları gibi ekonomiyi ve sektörü yakından ilgilendiren buluşmalara desteğini sürdürmeye devam ediyor.
 

İzocam İMSAD Ekonomi Toplantıları´na Sponsor Oldu