İzocam İzoplan Eğitimi düzenledi

BASIN BÜLTENLERİ
26
EYL
Tual Bahçekent’in yalıtım danışmanı İzocam
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Nisan Kasım 2017
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

22.10.2013
İzocam İzoplan Eğitimi düzenledi

İzocam hem kendi profesyonellerine hem de sektör çalışanlarına farklı uzmanlık alanlarında eğitimler düzenleyerek bilgi ve birikimlerini aktarıyor, daha kaliteli iş sonuçlarına ulaşılmasına katkı sağlıyor. İzocam tarafından İstanbul’da düzenlenen bir yeni eğitimde daha İzocam profesyonellerine İzoplan eğitimi verildi. Teknik eğitimlere İstanbul Bölge satış sorumluları ve İzocam bayilerinin teknik personelleri katıldı.
 

Multiplan işbirliğinde tasarlanıp üretilen “İzoplan” su yalıtımı uygulamalarına kusursuz bir çözüm sunuyor. İzocam İzoplan markalı yalıtım membranlarının değişik uygulama şekilleri bulunuyor. Ürünler; temel uygulamalarında “İzocam İzoplan PVC temel”, çatı uygulamalarında “İzocam İzoplan PVC çatı” ve “İzocam İzoplan TPO çatı” olarak uygulanabiliyor.

İzoplan, 1,2 milimetreden 2 milimetreye kadar olan kalınlıklarında, yangın dayanımlı, UV dayanımlı ve diğer farklı özelliklerde üretilebiliyor. Standart iki farklı renk seçeneği bulunan İzoplan ürünleri, aksesuarlarıyla birlikte temelden çatıya su yalıtımı konusunda sürdürülebilir ve etkin çözümler sunuyor.
 

İzocam İzoplan Eğitimi düzenledi