Staj Başvuruları

Şirketimize staj başvuruları her yıl 01 Ocak – 15 Nisan tarihleri arasında yapılmaktadır. Değerlendirmeler sonucunda staja kabul edilip edilmediğiniz bilgisi size en geç 15 Mayıs tarihine dek bildirilmektedir.

Şirketimizde sadece zorunlu kabul edilmekte olup buna ek olarak 5510 sayılı kanuna istinaden üniversite stajerlerinin de lise stajerleri gibi okulları tarafından sosyal güvence kapsamında sigortalı olmaları gereklidir. Dolayısı ile zorunlu staj olsa dahi okulları tarafından sigortalılık durumları gerçekleşmeyen stajyer adaylarının staj yapabilmeleri söz konusu olmayacaktır.

Ayrıca iş güvenliği ve sağlığı nedeni ile üretim – fabrika sahası içerisinde yer alan birimlerde staj yapma olanağı verilmemektedir. Üretim stajı başvuruları kabul edilmemektedir.

Staj yapılabilecek bölümlerimiz:

Maltepe Lokasyonunda : Muhasebe, Finansman, İnsan Kaynakları, Bilgi Sistem, Üretim Planlama ve Lojistik, Mühendislik (Ofis içi-Yatırım/Proje Yönetimi), Teknik Pazarlama, Tanıtım – Reklam ve Halkla İlişkiler, Kurumsal İletişim, İhracat

Dilovası Lokasyonunda : Muhasebe, İnsan Kaynakları, Laboratuvar,

Gebkim Lokasyonunda : Muhasebe, İnsan Kaynakları, Laboratuvar,

Tarsus Lokasyonunda :  Muhasebe, İnsan Kaynakları, Laboratuvar,

Yukarıda belirtilen lokasyon ve kapsam dışında stajyer kabul edilememektedir.

 Bu bilgiler doğrultusunda, aşağıda verilen Staj Başvuru Formu´nu lütfen eksiksiz olarak doldurup, en geç 15 Nisan tarihine insankaynaklari@izocam.com.tr adresine göndermeniz rica olunur.