Pdf indirmek için formu doldur.
Ad
Soyad
E-mail (*)
Cep
Meslek
E-bülten almak istiyor musunuz? (*)
SMS almak istiyor musunuz? (*)
Gizlilik sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.

İzodemi

İzocam’ın her yıl bayi ve bayi müşterilerine yönelik düzenlediği İzodemi eğitimleri bu yıl da Ekim ayı ile birlikte başladı. Her yıl farklı bir temayla gerçekleştirilen İzodemi eğitimlerinin 2015 yılının konusu  “Etkili Satış Eğitimleri” oldu.

Bu yıl beşincisi düzenlenen İzodemi eğitimleri; müşeri ihtiyaçlarının doğrultusunda satış aşamalarının belirlenmesi ve satış becerilerinin geliştirilmesi amacıyla düzenleniyor. Eğitimin içeriğinde “satış nedir?, ne değildir?”, “satışın aşamaları”, “ikna etme yöntemleri”, “klasik satış nedir?”, “büyük satış nedir?”, “satışta akıllı sorular” gibi konu başlıklarının yanı sıra vaka çalışmaları ve satışı kapatma ile ilgili faydalı bilgilerde yer alıyor. 
 

Eğitimler, 7 Ekim Samsun’da, 14 Ekim Bursa’da, 20 Ekim Antalya’da, 21 Ekim İzmir’de, 22 Ekim Ankara’da, 11 Kasım İstanbul’da, 17 Kasım Erzurum’da, 19 Kasım Trabzon’da, 24 Kasım Adana’da devam edecek.
 

İZODEMİ Eğitimlerine Nasıl Başvurulur?

Eğitimlerden izocam bayileri ve bayi müşterileri faydalanabilmektedir.
 

Eğitimlere, il seçeneği gözönüne alınarak bölge müdürlüklerimiz aracılığı ile başvuru yapıabilirsiniz. Bölge müdürlüklerimize www.izocam.com.tr üzerinde bulunan İletişim menüsünden  ulaşabilirsiniz. (http://www.izocam.com.tr/iletisim.html)


Detaylı bilgi için ücretsiz danışma hattımızı arayabilirsiniz.
 

ücretsiz danışma hattı